Начало / Контакти

Контакти

Централен офис:

София 1618

Ул. Майстор Алекси Рилец №10

Teл: + 359 2 942 69 00

Факс: + 359 2 942 69 11

e-mail: info@stanilov.bg

 


Вижте по-голяма карта

инж. Георги Станилов – управител
info@stanilov.bg

инж. Иван Танев - заместник-управител
Ivan.Tanev@stanilov.bg

инж. Павел Станилов– главен инженер
Pavel.Stanilov@stanilov.bg

инж. Иван Илиев – главен инженер
Ivan.Iliev@stanilov.gb

инж. Славейка Кирилова– ръководител направление "Технически въпроси"
Slaveyka.Kirilova@stanilov.bg

Биляна Станилова - директор финанси и инвестиции
Biliana.Stanilova@stanilov.bg

Силвия Кайрямова – главен счетоводител
Silvia.Kairiamova@stanilov.bg

Стела Кръстанова - ръководител направление "Административни дейности"
Stela.Krastanova@stanilov.bg

инж. Пламен Петров – ръководител строителна лаборатория

laboratoria@stanilov.bg